تکذیب سخنان منتسب به سردار جلالی درباره شنود مکالمات رییس جمهور

در پی انتشار اخبار غیرواقعی "درباره شنود مکالمات رییس جمهور به نقل از سردار جلالی" روابط عمومی این سازمان اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایداری ملی، در این بیانیه آمده است: اخیرا برخی از رسانه ها اقدام به انتشار اخبار مقطوع از سخنان سردار جلالی، ریاست سازمان پدافند غیرعامل کشور تحت عنوان شنود گوشی تلفن همراه رییس جمهور کرده اند که قویاً تکذیب می شود.

گفتنی است این سخنان درحالی به نقل از سردار جلالی نقل می شود که فیلم مصاحبه ایشان با بخش خبری شبکه دوسیما بر روی فضای مجازی قابل دسترسی است.

در این مصاحبه تاکید شده بود تماس‌های مسوولان در سفرهای خارجی که بدون رمزگذاری باشند می توانند مورد استراق سمع قرار بگیرند و همین مساله ضرورت اقدام برای تولید گوشی‌های ویژه ای برای مسوولان را پدید آورده است. هرچند در شرایط فعلی نیز با روش های خاصی امنیت مکالمات مسوولان کشور در سفرهای خارجی تامین می شود.

این بیانیه در پایان می افزاید: مدتی است جریان رسانه ای خاصی در کشور درصدد تقابل میان سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستگاه های دولتی است و این سازمان حق قانونی خود برای شکایت از منتشرکنندگان اخبار کذب و جهت دار را محفوظ می داند.  

کد خبر 357377

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.