۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
بحران آب سپری شد

اصفهان-استاندار اصفهان گفت: با صبر و شکیبایی کشاورزان، مدیریت مصرف مردم و نگاه همه جانبه مدیریت کشور این بحران با کمترین مشکل در استان اصفهان سپری شد، اما با وجود عبور از این شرایط باز هم مدیریت مصرف آب توسط مردم ضروری است.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، محسن مهرعلیزاده امروز(یکشنبه) در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به معضلات و مشکلات پیش روی سرمایه گذاران اظهار کرد: تسهیل شرایط سرمایه گذاری باید دغدغه جدی مدیران شهرستانی و استانی باشد و از بی تفاوتی در انجام استعلامات و پیگیری ها که نارضایتی سرمایه گذاران را به همراه دارد، جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه مدیران باید زمان‌بندی مشخصی برای انجام فعالیت های اجرایی خود داشته باشند، تصریح کرد: اقداماتی که توسط مسئولان انجام می شود باید براساس نظرات کارشناسی شده و تسهیل امور پیش برود.

استاندار اصفهان با اشاره به راه اندازی پرتال سرمایه گذاری در استان اصفهان خاطرنشان کرد: این پرتال یکی از  ظرفیت هایی است که سرمایه گذاری در استان را تسهیل خواهد کرد و به رفع دغدغه و مشکلات جامعه کمک می کند.

وی با اشاره به بحران آب استان اصفهان گفت: با صبر و شکیبایی کشاورزان، مدیریت مصرف مردم و نگاه همه جانبه مدیریت کشور این بحران با کمترین مشکل در استان اصفهان سپری شد، اما با وجود عبور از این شرایط باز هم مدیریت مصرف آب توسط مردم ضروری است.

مهرعلیزاده انتقال آب از بخش های دیگر کشور به این استان را ضروری عنوان کرد و گفت: مشکل آب مورد نیاز استان اصفهان تنها با این راهکار رفع نمی شود، بلکه به همکاری مردم در مدیریت مصرف آب خانگی و فعالیت کشاورزی با استفاده از روش های نوین آبیاری نیازمند است.

وی به چالش های پیش روی شهرستان تیران و کرون اشاره کرد و افزود: مدیران ملزم به همکاری برای رفع این مشکلات هستند و با برگزاری نشست های مشترک بین مدیران کل استان و مسئولان شهرستان می توان این بحران را پشت سر گذاشت.

استاندار اصفهان با تاکید بر رفع موانع پیش روی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و کشاورزی این شهرستان گفت: ادارات خدماتی در تامین نیاز گلخانه داران اقدام کنند و همه مسایل را به پاسخ استعلامات گره نزنند.

مهرعلیزاده همکاری دو اداره محیط زیست و میراث فرهنگی استان اصفهان برای تسهیل شرایط سرمایه گذاری در منطقه قمیشلو را خواستار شد و افزود: ظرفیت های گردشگری شهرستان تیران و کرون باید مورد حمایت و توجه مسئولان استانی قرار گیرد.

وی مطالبه مردم این شهرستان برای احداث بیمارستان را منطقی عنوان کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی باید به درخواست مردم این شهرستان برای اختصاص بودجه دولتی توجه ویژه ای داشته باشد.

کد خبر 350678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.