• ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
  • کد خبر: 350658
افزایش دما

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: میانگین دمای هوای استان اصفهان بین یک تا دو درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

حجت‌الله علی‌عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به بررسی نقشههای هواشناسی استان اصفهان طی دو روز آینده اظهار کرد: در این بازه زمانی جوی پایدار بر روی استان اصفهان حاکم است.

وی با بیان اینکه برای دو روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری همراه با افزایش ابر در بعدازظهر پیش بینی می‌شود، اضافه کرد: در این بازه زمانی وزش باد نسبتاً شدید نیز در اکثر مناطق استان پیش‌بینی میشود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان در خصوص وضعیت دمایی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده  گفت: در این بازه زمانی میانگین دمای هوای استان اصفهان بین یک تا دو درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه دمای هوای اصفهان در گرم‌ترین ساعات و ۲۴ ساعت آینده به ۳۹ درجه سنتی‌گراد می‌رسد، افزود: دمای هوای این شهر در خنک‌ترین ساعات بامداد فردا نیز به ۲۱ درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

علی‌عسگریان اضافه کرد: در این بازده زمانی آران و بیدگل با ۴۳  درجه سانتیگراد گرم‌ترین و میمه با دمای هوای ۱۶ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان پیش بینی می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =