سام مشایخی از بهترشدن وضعیت پدرش خبر داد

فرزند جمشید مشایخی اعلام کرد که وضعیت عمومی پدرش بهتر است و می‌تواند به راحتی صحبت کند.

به گزارش ایمنا، سام مشایخی درباره وضعیت جسمانی پدرش گفت: خدا را شکر حال پدر خیلی بهتر است و می تواند به راحتی گفتگو کند با این حال پزشکان به دلیل فضای کنترل و مراقبت در بخش آی سی یو ترجیح می دهند وی همچنان در این بخش باقی بماند.

وی با اشاره به عیادت هنرمندان از پدرش اظهار کرد: هر عزیزی که به دیدن پدرم آمده است اعم از هنرمند و افراد عادی آنقدر مفید بوده و به پدرم روحیه داده است که من دست تک تک آنها را می‌بوسم.

مشایخی با اشاره به هنرمندانی که به تازگی از پدرش عیادت کرده‌اند، گفت: علی دهکردی، امین حیایی، محمدرضا گلزار، امین تارخ، پوری بنایی از جمله هنرمندانی بودند که در یکی دو روز اخیر به دیدن پدرم آمدند.

وی هم‌چنین با اشاره به عکس سلفی که از چند هنرمند با پدرش منتشر شده است، گفت: این عکس بازتاب‌هایی داشت و برخی از هنرمندان فکر می‌کنند خانواده مشایخی با گرفتن عکس مخالف است، اما من توضیح دادم که در آن عکس، هنرمندان حواسشان نبود که به پدرم بگویند او هم به دوربین نگاه کند و یا عینک بزند تا او هم با ظاهری آراسته و متوجه به دوربین نگاه کند.

فرزند مشایخی اظهار کرد: من آن لحظه نزد پدرم نبودم، هنرمندان ساعت ۹ شب به بعد به ملاقات آمده بودند و البته خیلی هم لطف کردند. من می دانم این عزیزان نیت خیر داشتند و این میان یک اشتباه سهوی رخ داد و اصلا منظور این نیست که این کار را تقبیح کنم که هنرمندان عکس نگیرند.

وی گفت: اکنون باقی هنرمندان هم نگران هستند که به عیادت پدرم بیایند درحالیکه عیادت هنرمندان باعث می شود روحیه اش بالا برود.

منبع: خبرگزاری مهر

کد خبر 349180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.