مجبور شدیم به سؤالات احمقانه FBI پاسخ دهیم!/روش برگزاری لیگ ملت‌های والیبال، احمقانه است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان تیم ملی والیبال ایران مجبور شدند در فرودگاه آمریکا به سؤالات احمقانه مأموران FBI جواب دهند.

به گزارش ایمنا، تیم ملی ایران که در پایان هفته چهارم لیگ ملت های والیبال از 12 مسابقه صاحب 4 پیروزی و 8 شکست شده و با قرار گرفتن در رتبه سیزدهم شانسی برای صعود به مرحله نهایی ندارد. ملی پوشان والیبال ایران که در آخرین دیدار خود مقابل آمریکا مفلوب شدند به سوی ایران عازم هستند تا در هفته پنجم میزبان تیم های ملی بلغارستانف کره جنوبی و آلمان باشند.

 ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد سیستم برگزاری لیگ ملت‌های والیبال اظهار کرد: روش برگزاری لیگ ملت‌های والیبال، احمقانه است. چگونه ممکن است تیمی مثل ایران در هر هفته یک قاره عوض کند، ولی تیم‌های فرانسه، بلغارستان، صربستان، روسیه، آمریکا و لهستان فقط در یک یا دو قاره جابه‌جا شوند؟! چرا بازیکنان جوان تیم من نتوانستند ویزای آمریکا و یا حتی اتحادیه اروپا را دریافت کنند؟! این ورزش نیست!

او همچنین از روند ورود تیم ملی ایران به خاک آمریکا نیز بسیار ابراز گلایه و ناراحتی کرد و گفت: تیم ایران در هنگام ورود به آمریکا مورد بازجویی FBI قرار گرفت! برخی از بازیکنان من مجبور شدند یکی یکی به سؤالات احمقانه مأموران جواب بدهند و مثلاً بگویند که از بین عکس تعدادی از اشخاص، کدام را می‌شناسند. پلیس آمریکا، تیم ما را در اتاق کوچکی در فرودگاه برای مدت سه ساعت نگه داشت در حالی که بازیکنان تیم ملی لهستان در همان لحظه با لبخند و بدون هیچ تشریفاتی فرودگاه را ترک کردند.

کولاکوویچ افزود: من خیلی عصبانی هستم، چون تعدادی زیادی مصدوم داریم و این تنها مشکل تیم ایران نیست. ما باید به فکر مسابقات قهرمانی جهان باشیم. من در بازی با آمریکا بسیاری از بازیکنانم مثل موسوی، معنوی‌نژاد، توخته، کاظمی، شریفی، سال‌افزون، غفور و قائمی را در اختیار نداشتم.

منبع: تسنیم

کد خبر 346263

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.