سایت ثبت سفارش خودرو پس از اعمال تغییرات بازگشایی می‌شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به زمان باز شدن سایت ثبت سفارش خودرو، گفت: تغییرات سایت ثبت سفارش خودرو به هیات دولت ارائه و پس از آن در کمیسیون زیربنایی مطرح شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا محمد شریعتمداری در حاشیه مراسم روز جهانی استاندارد در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در جمع خبرنگاران، افزود: برای باز شدن سایت ثبت سفارش خودرو باید منتظر طی شدن این مسیر باشیم.

وی با تاکید بر اولویت های کلان کشور در عرصه اقتصاد، گفت: نمی توان برای جلوگیری از رانت، اجازه ورود به خودروهای لوکس داد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه، استاندارد را یک اجبار دانست و افزود: برای حضور پررنگ تر در بازارهای جهانی باید در دستور کار تولیدکنندگان و صادرکنندگان باشد.

به گفته این مقام مسئول، فعالان اقتصادی باید استانداردسازی کالاها و خدمات را نه هزینه، بلکه یک سرمایه گذاری برای توسعه فعالیت های خود تلقی کنند.

وی مردم ایران را شایسته استفاده از کالاهای استاندارد دانست و افزود: مردم با حمایت و مصرف کالای ایرانی، تولیدکنندگان را ترغیب به ارتقای هر روزه کیفیت محصولات و تولیدات خود می کنند.

شریعتمداری یادآور شد: به عنوان یک ایرانی از مردم تقاضا دارم در مصرف کالاهای استاندارد داخلی اهتمام داشته باشند و بدانند با این حمایت، هر روز شاهد کیفیت های بالاتری باشند.

وی با بیان اینکه استاندارد کف مطلوبیت است، ابراز امیدواری کرد با خرید کالای ایرانی شرایطی فراهم شود که همه تولیدات کشورمان از ظرفیت لازم برای حضور در عرصه های بین المللی برخوردار شوند.

کد خبر 323761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.