رئیس‌جمهور توان خود را برای حل مشکل جامعه تولید به کار گیرد

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به مناسبت حماسه انتخابات ۲۹ اردیبهشت پیام تبریکی خطاب به مردم شریف ایران و رئیس جمهور منتخب دکتر حسن روحانی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، متن پیام سید عبدالوهاب سهل آبادی به این شرح است:
صحنه حماسی و مثال زدنی انتخابات در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت رویداد ارزشمند دیگری بود که چهره پرامید و مصمم ایران  اسلامی را در معرض نگاه جهانیان قرار نهاد.
پای فشردن بر مردم سالاری دینی و حمایت  همه جانبه از آرمان های مقدس امام و رهبری که بار دیگر با حضور وصف ناشدنی و میلیونی ملت بزرگ ایران  در پای صندوق های رأی به اثبات رسید باطل کننده فتنه ها و گزافه های دشمنان، حسودان و طمع ورزان شد.
ملت بزرگ ایران در انتخابات دیروز چهره حقیقی خود را در مواجهه هوشمندانه با جنگ روانی سلطه واستکبار در منطقه و جهان به رخ کشید تا همه بدخواهانی که در راه مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم بر می دارند، بدانند که در کویری خشک و بی مقصود راه به باطل می پیمایند.
پیروز حقیقی انتخابات دیروز مردم شجاع، ایثارگر و قهرمان ایران هستند که علیرغم همه سختی ها و دشواری های مسیر پرفراز و نشیب سال های پس از انقلاب، همچنان خوش می درخشند و حماسه  می آفرینند.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ کار و تولید در برابر لطف و رحمت الهی سر سپاس بر زمین می سایم و موارد ذیل را به محضر مردم شریف ایران و رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر حسن روحانی عرضه می نمایم:

۱.  از تدبیر، مدیریت، دوراندیشی و  شورآفرینی مقام معظم رهبری که این بار نیز کشتی انقلاب را از گذرگاه سخت دیگری به سلامت عبور دادند، سپاسگزاری نموده و از درگاه خداوند متعال صحت، سلامت و عزت روزافزون معظم له را خواستارم.
۲.  اکنون که حماسه سیاسی و نقطه اوج آن در جمعه ۲۹ اردیبهشت با پیروزی ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی به سرانجام رسید امیدواریم هیجان ها و التهاب های ایام رقابت جای خود را به همکاری و رفاقت داده و همچون گذشته طرفداران نامزد های رقیب از آزمون بردباری و متانت به شایستگی و سربلندی خارج شوند.
هیچ احساسی، چه شادمانی و چه ناشادمانی نباید حلاوت انتخابات پرشور دیروز را به تلخی و یا خدایی نکرده کینه تبدیل کند. هرگز نباید اجازه داد احساسات پاک مردم ابزار خواسته های پلید بدخواهان و دشمنان ایران اسلامی گردد.  
۳. تحقق حماسه دیروز بدون شرکت و رقابت دیگر نامزد ها هرگز محقق نمی شد. به سهم خود از همه بزرگوارانی که پای در میدان نهاده و با تلاشی کم نظیر این صحنه رقابت شورانگیز را آفریدند،   صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.
۴. از مسئولین اجرائی و نظارتی انتخابات اعم از وزارت کشور، شورای نگهبان، نیروهای انتظامی و امنیتی و همه کسانی که با تلاش شبانه روزی آراء ملت را امانت دانسته و به نیکی از آن حراست نمودند، قدردانی می نمایم.
۵.  به جناب آقای دکتر حسن روحانی که با شعار اعتدال و میانه روی بار دیگر اکثریت قاطع آراء را به دست آورده اند صمیمانه تبریک عرض می نمایم. بی شک ایشان به درستی می دانند رئیس جمهور همه ملت ایران هستند و بایستی برای دستیابی به آرمان های امام و انقلاب همچون دوره قبل مجاهدت نمایند.
فعالان اقتصادی اگرچه در سال های اخیر، با شرایط بسیار خاص و سختی رو به رو بودند اما باردیگر به ایشان اعتماد کردند و امیدوارند که در دوره جدید، دولت همه توان خود را در راستای حل مشکلات اعضاء خانواده کار و تولید به کار گیرد.

کد خبر 303712

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.