داخلی خبر اجتماعی

کد مطلب : 36567
آتش سوزی شرکت خودرنگ پس از ۲ ساعت و نیم مهار شد


رییس ستاد مدیریت بحران استان اصفهان:
آتش سوزی شرکت خودرنگ پس از ۲ ساعت و نیم مهار شد
خبرگزاری ایمنا: رییس ستاد بحران استان اصفهان با تاکید بر این که عامل این آتش سوزی مواد رنگی بوده است، اظهار داشت: مهار این آتش نیاز به نیرو و امکانات تخصصی داشت که خوشبختانه به علت امکانات موجود در اصفهان این آتش سوزی بعد از ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه مهار شد.


سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۱
به گزارش ایمنا، منصور شیشه فروش در ارتباط با آتش سوزی شهرک رازی شهرضا اظهار داشت: این حادثه از ساعت ۱۱ صبح در شرکت خودرنگ "تولید کننده چسب و رنگ" واقع در شهرک رازی شهرضا اتفاق افتاده است.
وی به تشکیل ستاد بحران در کشور و استان اصفهان به منظور مهار آتش این حادثه اشاره کرد و بیان داشت: در این راستا عوامل امدادی به ویژه آتش‌نشانی، امداد و نجات و مدیریت بحران موظف شدند اقدامات لازم را انجام دهند.
رییس ستاد مدیریت بحران استان اصفهان با تاکید بر این که عامل این آتش سوزی مواد رنگی بوده است، اظهار داشت: مهار این آتش نیاز به نیرو و امکانات تخصصی داشته که خوشبختانه به علت امکانات موجود در اصفهان این آتش سوزی بعد از ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه مهار شد.
رییس ستاد مدیریت بحران استان اصفهان با بیان این که ۳۰ خودروی آتش نشانی از شهرستان‌های اصفهان، مبارکه، شهرضا و بهارستان برای مهار آتش به منطقه اعزام شدند، تصریح کرد: ۱۲۰ نفر از نیروهای امدادی آتش‌نشانی، امداد و نجات و عوامل مدیریت بحران اصفهان در عملیات مهار این آتش شرکت داشتند.
وی با اشاره به این که مدیریت بحران استان برای مهار این آتش تقاضای بالگرد از تهران کرده بود، گفت: خوشبختانه آتش قبل از رسیدن بالگرد خاموش شد.
شیشه فروش با تاکید بر این که خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته، تصریح کرد: فعالیت نیروهای امدادی در این عملیات قابل تقدیر می‌باشد.


Share/Save/Bookmark
مائده
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۳:۵۳:۲۴
وحشتناک بود اگر امداد غیبی خداوند و دعای کارگران نبود تمام شهرک رازی منفجر میشد.حاضر در محل
شهری
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۱:۰۴:۰۵
البته در خبرهای قبلی برای اطفاء آتش به 4 ساعت اشاره شده است . ضمنآ چرا ستاد بحران استان اصفهان خود دارای بالگرد نیست که از تهران تقاضای بالگرد کرده است ؟!!!!