داخلی خبر ورزشی

کد مطلب : 87088
پویان‌مهر: فیزیک و جسارت محسن‌زاده آینده او را تضمین می‌کند


ذوب‌آهن تا پایان فصل ۱۰ پله صعود می‌کند
پویان‌مهر: فیزیک و جسارت محسن‌زاده آینده او را تضمین می‌کند
خبرگزاری ایمنا: با جدایی تومیسلاو ساویچ، محسن پویان‌مهر مربی دروازه بان های تیم های پایه ذوب آهن به تیم بزرگسالان این باشگاه پیوست. علی محسن زاده یکی از بازیکنان ساخته و پرداخته این مربی است که در هفته بیست و دوم لیگ برتر و در دیدار برابر گهر به خوبی از دروازه ذوب آهن محافظت کرد.


دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۰

پویان مهر در ارتباط با عملکرد محسن زاده در بازی ذوب آهن برابر گهر به ایمنا گفت: محسن زاده جوان با استعداد و با انگیزه ای است و مطمئن باشید در آینده بسیار بیشتر از او خواهید شنید.
وی ادامه داد: فیزیک محسن زاده برای اینکه بتواند به یکی از دروازه بان های سطح اول ایران تبدیل شود خوب است و جسارت بالای او می تواند در آینده ای نزدیک موفقیتش را تضمین کند.
مربی دروازه بان های تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به نخستین حضور محسن زاده درون دروازه ذوب آهن در دیدارهای لیگ برتر گفت: شاید محرومیت گاسپاروف این فرصت را به محسن زاده داد. اما قصد کادرفنی استفاده بیشتر از اوست. او در اولین دیدار نظر کادرفنی را جلب کرد و به زودی جای خود را درون دروازه ذوب آهن باز می کند.
پویان مهر افزود: ذوب آهن در خرید دروازه بان بد عمل نکرده است و گاسپاروف هم انتخاب خوبی برای ما بوده است، ضمن اینکه او دروازه بان بزرگی است که پیراهن تیم ملی ارمنستان را نیز بر تن دارد.
وی به شرایط تیم فوتبال ذوب آهن اشاره کرد و گفت: با بردی که در دیدار اخیر برابر گهر به دست آوردیم تیم و بازیکنان انگیزه گرفته اند. مطمئن باشید در هفته های پیش رو روند امتیازگیری های خود را ادامه می دهیم و پایان فصل در رتبه ای بین پنجم تا هفتم جای خواهیم گرفت.
/۱۱

Share/Save/Bookmark