سنگفرش چهارباغ عباسی

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان از پیاده‌راه سازی ضلع غربی چهارباغ تا شهریور ماه سال جاری و پیش از برگزاری جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان خبر داد.

به گزارش ایمنا به و نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، مهین شکرانی در حاشیه پاسخگویی به شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ گفت: کف‌سازی پیاده‌راه ضلع غربی چهارباغ حدود ۴۰ درصد پیشرفت داشته است و تا شهریورماه سال جاری تکمیل می‌شود.  

وی با تاکید بر اینکه پیاده‌راه سازی چهارباغ عباسی قبل از برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان در اصفهان به پایان می‌رسد، افزود: با توجه به اینکه چهارباغ محور برنامه‌ها و رویدادهای فرهنگی جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان است قبل از برگزاری این جشنواره پیاده‌راه سازی چهارباغ انجام می‌شود تا فضای مناسبی در اختیار مردم قرار گیرد.

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان با بیان این مطلب که پروژه پیاده‌راه سازی چهارباغ در چند جبهه‌کاری و در سه شیفت در حال اجرا است، اظهار کرد: مدت اجرای این پروژه یک ساله است، اما شهرداری این مهم را طی سه ماه به منظور جلب رضایت کسبه انجام می‌دهد.

وی اضافه کرد: بهسازی پیاده‌روهای ضلع غربی چهارباغ نیز حدفاصل میدان امام حسین (ع) تا میدان انقلاب تا آبان ماه به پایان می رسد.

شکرانی با اشاره به پروژه های عمرانی و خدماتی منطقه یک در سال جاری عنوان کرد: احداث پارکینگ زیرسطحی خیابان اردیبهشت حدفاصل خیابان‌های طالقانی تا میرداماد تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

وی احداث کلکتور شرقی- غربی حدفاصل پل وحید تا سی و سه پل و احداث منبع آب در پارک حاشیه زاینده رود را از دیگر پروژه های منطقه یک در سال جاری برشمرد و گفت: آسفالت معابر منطقه از جمله گذرهای فرعی و تعدادی از خیابان‌های اصلی و مناسب‌سازی تقاطع‌ خیابان‌های باب الرحمه، طالقانی و طیب، تکمیل خانه روغنی، بازسازی خانه شهید بهشتی و مناسب‌سازی تقاطع طیب به مسجد سید از دیگر پروژههای در حال اجرای منطقه یک است.

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ را برای مشارکت شهروندان در مدیریت شهری و رفع مشکلات و معضلات شهری موثر دانست و ادامه داد: آبیاری درختان، سد معبر، آسفالت و نظافت از جمله مواردی بود که طی تماس شهروندان با این سامانه مطرح شد که به طور حتم در اسرع وقت پیگیری می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =