فولاد مبارکه سپاهان 34 - پتروشیمی مارون ماهشهر - لیگ برتر هندبال کشور

رییس اداره ورزش و جوانان نجف آباد گفت: در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های هندبال دسته اول باشگاه های کشور، تیم اعزامی شهرستان با غلبه بر کرمانشاه علاوه بر حضور در بازی فینال مجوز شرکت در لیگ برتر سال آینده را نیز کسب کرد.

سید محمد طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نجف آباد، از کسب ۱۷ نشان طلا، نقره و برنز ژیمناستیک کاران شهرستان در رقابت‌های استانی به عنوان دیگر افتخار روزهای اخیر خبرداد و اظهار کرد: در سطح دو رقابت‌ها، عماد رحیمی با دو مدال طلا و یک برنز، پویا سبحانی با سه طلا، نقره و برنز و  مسیح شاه بندری با سه برنز در بین برگزیدگان قرار گرفتند.

وی با اشاره به ایستادن نجف آباد بر سکوی سوم مسابقات پس از اصفهان و گلپایگان اضافه کرد: در سطح سه نیز  امیرعلی آبادی موفق به کسب یک نقره و یک برنز شد و  علی احمدی با دو برنز  و بنیامین درخشان با دو نشان طلا و دو برنز  در جمع قهرمانان قرار گرفتند.

وی اظهار کرد: در تیم اعزامی که حسین لطفی، محمد نادعلی و حسین فضیلت در کادر مربیگری آن حضور داشتند، بنیامین درخشان در انتخاب قهرمان قهرمانان شش اسباب، عنوان سوم را به دست آورد.

رییس اداره ورزش و جوانان نجف آباد ادامه داد: در مرحله پایانی لیگ بسکتبال جوانان استان که به میزبانی کاشان برگزار شد، تیم اعزامی شهرستان با ترکیب عارف شمس، مهدی معینی، اشکان جعفرزاده، امین رجایی، سینا سینایی فر، امید آبادچی، مهدی محمدی، آرمان کریمی، امید تیموری، محمدهادی فتحی، نیما انتشاری، حسین مهدیه  و محمد سلمانی به عنوان چهارمی دست پیدا کرد.

امیر انتشاری و علیرضا مددی به عنوان مربی و حسن اعمی در جایگاه سرپرستی تیم اعزامی را همراهی می کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =