شهيد

شهید عابدی در وصیت‌نامه خود آورده است: وصیت من به عنوان یک سرباز و پاسدار اسلام به پدر و مادر و خواهرم و برادرانم، این است که در هیچ وقت و زمانی دست از قرآن و خاندان عصمت و طهارت دست برنداشته و دیگران را نیز به این راه تشویق نمایید؛ چون راه انسان شدن و راه رستگاری و سعادت است.

به گزارش گروه پایداری خبرگزاری ایمنا، شهید «بهرام عابدی» سال ۱۳۳۸ در اصفهان چشم به جهان گشود. وی با آغاز جنگ تحمیلی عازم جبهه حق علیه باطل شد و سرانجام ۲۱ خرداد ۱۳۶۰ در دارخوین به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

متن وصیت‌نامه‌ای را که از این شهید والامقام به یادگار مانده است، در ادامه می‌خوانید:

«با درود به رهبر کبیر انقلاب امام خمینی و با سلام به شهیدان همیشه شاهد و زنده تاریخ و کربلای ایران، وصیت من به عنوان یک سرباز و پاسدار اسلام به پدر و مادر و خواهرم و برادرانم، این است که در هیچ وقت و زمانی دست از قرآن و خاندان عصمت و طهارت دست برنداشته و دیگران را نیز به این راه تشویق نمایید، چون راه انسان شدن و راه رستگاری و سعادت و دست آخر خون خود را فدای اسلام کردن و پیوستن به جندالله را به همراه خواهد داشت.

ای مردم بدانید که ما می‌جنگیم به خاطر مکتب‌مان تا این درخت انسان‌ساز در دنیا پا بگیرد و به فرعونیان و کافران و مشرکان و دیگر افراد منحرف این جامعه با خونمان بعد از گذشت ۱۴۰۰ سال ثابت کنیم که اسلام همیشه زنده است. الله اکبر، و این را تو بدان تو که همیشه دم از کمبود و دم از رفاه و آسایش می‌زنی بدان تو فقط به وجود نیامده‌ای که همیشه فکر خودخواهی شکم‌پرستی و مال‌پرستی باشی بلکه این زندگی که تو به دنبال آن هستی امتحان بزرگی است پس سعی کن راه رستگاران را بروی. راهی را که از آن مردمان نیک و پاک باختگان باشد.

والسلام بهرام عابدی»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =