• ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  • کد خبر: 327841
حمید اشرفی

شهردار اصفهان طی حکمی مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان را منصوب کرد.

به گزارش ایمنا به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی طی حکمی حمید اشرفی را به عنوان مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان منصوب کرد.
حمید اشرفی در سوابق خود عضویت در کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری بهارستان، دبیر اجرایی شورای راهبردی شهرهای جدید کشور، مدیریت مجموعه های فرهنگی باغ غدیر، باغ نور و ناژوان در شهرداری اصفهان، رئیس امور تفریح و سرگرمی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، مدیریت روابط عمومی و ارتباطات مردمی شهرداری بهارستان را به ثبت رسانده است.
اشرفی همچنین پیش از این عضویت در هیئت اجرایی کنفرانس ملی عمران، مشاور معاون اسبق صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیری نشست تخصصی هم اندیشی، هم افزایی و چالش های شهرهای جدید کشور را بر عهده داشته است.


شهردار اصفهان در حکم خود خطاب به شهردار منطقه ۱۱ آورده است:
‌محرومیت زدایی از سیمای مناطق شهری، توزیع عادلانه خدمات و اعتلای روزافزون جایگاه واقعی شهر اصفهان با حضور مدیرانی میسر است که همتی والا در نیل به اهداف بلند شهرداری، شهروندان و منتخبان ارزشمندشان داشته باشند. لذا با عنایت به توانمندی، شایستگی و تجارت ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر منطقه ۱۱شهرداری اصفهان منصوب می گردید.
‌امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گرفتن از تجارب ارزنده خویش در امور اجرایی و نیز هم اندیشی و همکاری تنگاتنگ و صمیمانه همکاران بتوانید فصل نوینی را در گسترش خدمات زیربنایی در تحقق برنامه های توسعه شهری و اهداف راهبردی شهرداری که متضمن منافع و مصالح عامه مردم است، آغاز نمایید و اسباب پیشرفت، توسعه و تعالی همه جانبه شهر اصفهان را فراهم آورید.
به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، پیش از این علی اکبر رسالت مدیریت منطقه ۱۱شهرداری اصفهان را بر عهده داشته است. /

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =