بهره برداری از پروژه های عمرانی منطقه ۴ شهرداری اصفهان

شهرضا - معاون عمرانی شهرداری شهرضا گفت: از جمله سیاست های شهرداری در حوزه عمرانی، اصلاح و بهسازی معابر فرسوده شهری است که از سالها قبل کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، مهدی طبیبیان در حاشیه بازدید بخشی از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهرضا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از جمله اقدامات واحد عمرانی شهرداری شهرضا از ابتدای سال جاری تاکنون آسفالت خیابان پاسداران به طول ۵۴۰۰ متر رفت و برگشت و مساحت ۶۵ هزار مترمربع بوده که با اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال انجام شده است.

وی اظهار کرد: اجرای پروژه اصلاح جوی و جدول خیابان قائمیه به طول ۷۰۰ متر شامل هزینه تخریب، جمع اوری جدولهای قدیمی از جمله دیگر پروژه‌های این واحد بوده که با اختصاص اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون ریال انجام شده است.

معاون عمران شهرداری شهرضا از آغاز عملیات اجرایی پیاده رو و معابر بلوار شهید قانع و ورودی منطقه سروستان شهرضا خبر داد و افزود: عملیات اجرایی این پروژه در حال حاضر در مرحله خاک برداری و خاک ریزی، تراکم و شن ریزی است.

طبیبیان اجرای با اشاره به اجرای عملیات جدول گذاری و کانیوگذاری بلوار کشاورز شهرضا بیان کرد: این پروژه به طول ۷۳۰ متر در محدوده قانونی شهر با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیون ریال اجرا شده است.

وی گفت: از جمله سیاستهای شهرداری در حوزه عمرانی، اصلاح و بهسازی معابر فرسوده شهری است که از سالها قبل کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =