آقاخاني

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: نیروی انتظامی بالغ بر 13 هزار نیروی امنیتی و انتظامات را امروز در انتخابات به کار گرفته است. 

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سردار عبدالرضا آقاخانی با بیان اینکه این دوره از انتخابات باشور و نشاط خاصی برخوردار است، اظهار کرد: من در تمام انتخابات مسئولیت انتظامات را در کل استان و استان‌های دیگر داشته‌ام و این انتخابات حال وهوای خاصی دارد و نشان‌دهنده این است که مردم نسبت به موقعیت اجتماعی خود حساس هستند.

وی ادامه: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، امروز روز عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران است و این عظمت را امام از این نظر نشان می‌دهند.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان افزود: این حضور را می‌توان با تاثیرات دفاع مقدس در طول هشت سال تطبیق داد و امروز حضور مردم باشکوه و با نشاط است.

وی بیان کرد: حضور حماسی مردم در انتخابات نشان‌دهنده امیدواری آنها به آینده و لبیک به درخواست رهبر انقلاب برای حضور حداکثری است.

آقاخانی با بیان اینکه در سطح استان اصفهان نیروی انتظامی بالغ بر 13 هزار نیروی امنیتی و انتظامات را امروز در انتخابات به کار گرفته است، اضافه کرد: تا این لحظه نیز کوچک‌ترین مشکلی گزارش داده نشده و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد تا یک انتخابات ماندنی در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =