کسی که دل در گرو دشمن ندارد ، باید نظر و رای شورای نگهبان را قبول کند

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: اگر کسی جاسوس نیست و دل در گرو دشمن ندارد باید آنچه شورای نگهبان تایید می کند ،بپذيرد<br />

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز ، حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته نطنز به واقعه حمله آمریکا به ایران در سال 59 و گرفتاری نيروهاي متجاوز در کویر طبس اشاره کرد و شکست آمریکا را ناشی از تحقق آیات الهی و وعده خداوند دانست که فرموده است : اگر خدا را یاری کنید خداوند هم شما را یاری خواهد کرد.
امام جمعه نطنز گفت: رجز خوانی های رئیس جمهوری امريکا ناشی از بی تدبیری، جهل و عجز آنان و دلیلی بر اقتدار جبهه مقاومت است
امینی این اتفاق را نشان دهنده ضعف قدرت ها و از جمله آمریکا در برابر اراده الهی دانست و افزود: هر نوع توطئه از جانب آنان از بین خواهد رفت و به ناکامي خواهد کشید.
خطیب جمعه نطنز در تکذیب سخنان عده ای در خصوص امکان وقوع جنگ در صورت انتخاب رئیس جمهور مخالف مذاکره با غرب یا غرب گرا ،تاکید کرد آمریکا هرگز با ما وارد جنگ نظامی و فیزیکی نخواهد شد چرا که شجاعت و درایت رهبری و نیروهای مسلح ما چنین اجازه ای نخواهند داد و سخن گفتن از امکان جنگ ،دروغ و فریبی از جانب دشمنان بیش نيست و ما به رئیس جمهوری نیاز داریم که زیر بار آمریکا نرود .
حجت الاسلام امینی روحیه شهادت طلبي نیروهای جبهه مقاومت و رهبری خوب را از جمله عوامل پیروزی و قدرت جبهه مقاومت دانست و ملت ایران را چون سی و هشت سال گذشته همچنان به صبر و تحمل سختی ها و پشتیبانی از نظام اسلامی دعوت کرد.

وي با اشاره به انتخاب و تایید شش تن از سوی شورای نگهبان جهت تصدی ریاست جمهوری، مسؤوليت مردم در انتخاب درست و توجه به منافع ملی را به جای شخص پرستي یادآور شد.

و تصریح کرد اگر کسی جاسوس نیست و دل در گرو دشمنان ندارد باید آنچه شورای نگهبان تایید می کند ،بپذيرد و برخی به بهای حمایت از برخی عناصر مغرور و کم عرضه ،دین خود را به باد ندهند.
021563/131/10
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =