ارائه خدمات شعب اقماری تامین اجتماعی به مسافران نوروزی در استان ها

در راستای تداوم و تکمیل برنامه خدمت رسانی در ایام نوروز سال ١٣٩٦ و حجم وسیع مسافران نوروزی، برخی از شعب اقماری در تهران و سایر استانها در این ایام کشیک خواهند بود.

به گزارش ایمنا، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در راستای تداوم و تکمیل برنامه خدمت رسانی در ایام نوروز سال ١٣٩٦ و حجم وسیع مسافران نوروزی، برخی از شعب اقماری در تهران و سایر استانها در این ایام کشیک خواهند بود.
در استان آذربایجان شرقی؛ شعبه اقماری خسروشاه تبریز، در استان بوشهر؛ شعب عالی شهر بوشهر، امام حسن(ع) دیلم، سیراف کنگان، آبدان بندر دیر، وحدتیه دشتستان، بندرریگ گناوه، در استان چهارمحال و بختیاری، شعبه مال خلیفه لردگان، در استان گلستان؛ شعب گمیشان بندر ترکمن، بهاران گرگان و مراوه تپه کلاله ،در استان هرمزگان؛ بندر کنگ بندر لنگه و بشاگرد میناب در ایام نوروز فعال خواهند بود.
همچنین در محدوده شهرتهران؛ شعب اقماری بیمارستان میلاد، باقر شهر شهر ری، شهربان و حریم بان در محدوده شعبه ١٢، فن آوران در حوزه شعبه ٩، خانه سینما در محدوده شعبه ٩، خدمات ادرای شهر در حوزه  شعبه ٢١ تهران، شعب کشیک اقماری در تعطیلات نوروز هستند.01191/1
کانال اطلاع رسانی:  https://telegram.me/imnanews

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =