استخر انقلاب میزبان جدال اصفهان - نیروی زمینی/ تقابل صدرنشینان در تهران

هفته سوم از دور برگشت بیست‌ و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو با انجام سه دیدار پیگیری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، هفته سوم از دور برگشت بیست‌ و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو روز پنجشنبه 23 دی ماه با انجام 2 دیدار در تهران و یک مسابقه در اصفهان پیگیری خواهد شد. تیم نفت و گاز گچساران در این هفته با قرعه استراحت بازی نخواهد کرد.
در اولین دیدار هفته سوم نماینده اصفهان میزبان تیم نیروی زمینی ارتش خواهد بود. نیروی زمین که هفته گذشته در یک دیدار پایاپای و نفس‌گیر موفق به پیروزی شد با پیروزی در این دیدار با یک پله صعود و کسب 9 امتیاز و با توجه به استراحت تیم نفت و گاز گچساران در جایگاه چهارم قرار خواهد گرفت. تیم کم‌ تجربه نماینده اصفهان که تا به اینجای رقابت‌ها موفق به کسب امتیازی نشده است با توجه حضور تماشاگران پرشور اصفهانی و میزبانی این دیدار، امید زیادی به کسب امتیاز دارد. بازی از ساعت 15 و 30 دقیقه پنجشنبه 23 دی ماه در اصفهان با قضاوت داوران پذیرفته و عبدالرحمانی و نظارت شب‌‌انگیز آغاز خواهد شد.
در بازی دوم تیم شهید نوفلاح با بازیکنان جوان خود در مقابل نفت امیدیه به آب خواهد زد. نفت امیدیه با یک بازی کمتر نسبت به صدر نشینان جدول و با کسب 11 امتیاز در رتبه سوم قرار دارد. این بازی از ساعت 17 روز پنجشنبه در استخر بین‌المللی 9 دی تهران با قضاوت داوران حسامیان و برادری و نقاشلو به عنوان ناظر پیگیری خواهد شد.
اما در آخرین و مهم‌ترین دیدار هفته از ساعت 20 روز پنجشنبه در استخر بین‌المللی 9دی تهران 2 تیم مدعی و صدرنشین دانشگاه آزاد و سایپا به جدال با هم می‌پردازند. تیم سایپا با در اختیار داشتن بازیکنان جوان و ملی‌پوش خود در نخستین حضور لیگ برتری، تا به اینجای رقابت‌ها عملکرد خوبی از خود نشان داده و توانسته با کسب 12 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گیرد و با پیروزی در این دیدار فرصت کم کردن اختلاف خود با صدر جدول را دارد.
از طرف دیگر تیم دانشگاه با کسب 15 امتیاز صدرنشین رقابت‌ها بوده و با پیروزی در این دیدار سخت و نفس‌گیر با حفظ اختلاف با تیم‌های صدر جدول، راه قهرمانی خود را هموار و آسان خواهد ساخت. دیدار رفت این 2 تیم با نتیجه 8 بر 8 مساوی به پایان رسید. این دیدار حساس و مهم با نظارت محب و قضاوت داوران رضوانی و محمدی انجام خواهد شد.
برنامه بازی‌های هفته سوم دور برگشت لیگ برتر واترپلو به شرح زیر است:
پنجشنبه 23 دی 95

نماینده اصفهان - نیروی زمینی ارتش، ساعت 15 و 30 دقیقه، استخر انقلاب اصفهان
استخر شهید نوفلاح - نفت امیدیه، ساعت 17، استخر بین‌المللی 9 دی تهران
سایپا - دانشگاه آزاد تهران، ساعت 20 استخر بین‌المللی 9 دی تهران
15118/118/1
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =