با حضور مسئولان اجرایی شهرستان،

ستاد رفاه نوروزی شهرضا افتتاح شد+تصاویر

تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۹
Share/Save/Bookmark
شهرضا – ستاد رفاه نوروزی شهرستان شهرضا، از مجموعه کمیته‌های ستاد هماهنگی خدمات سفر این شهرستان، در محل مجموعه تاریخی کارخانه نوین شهرضا، افتتاح شد.
 
محمدمهدی مولائیان – معاون فرهنگی اجتماعی شهردار شهرضا در حاشه این مراسم به خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا گفت: ستاد رفاه نوروزی شهرستان شهرضا یکی از 10 کمیته زیر مجموعه ستاد هماهنگی خدمات سفر این شهرستان است که در ایام نوروز و با هدف ارائه خدمات به مسافران نوروزی تشکیل شده است.
وی عنوان کرد: ستاد رفاه نوروزی با محوریت شهرداری و صرفاً در ایام نورز تشکیل می‌شود اما ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان با محوریت فرمانداری و در همه ایام سال فعالیت می‌کند.


معاون فرهنگی اجتماعی شهردار شهرضا اظهار کرد: ستاد رفاه نوروزی با 2 مأموریت، اجرای طرح «استقبال از بهار» شامل آماده سازی شهر و مبلمان شهری برای آغاز فصل بهار و «استقبال از مسافران نوروزی» فعالیت می‌کند.


مولائیان ادامه داد: این ستاد در ایام نوروز 96 در محل مجموعه تاریخ «کارخانه نوین» شهرضا تشکیل و در آن 12 غرفه نمایش صنایع دستی و میراث فرهنگی شهرضا، 3 غرفه عرضه محصولات غذایی سنتی و مجموعه اداری اعضای کمیته‌های دهگانه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان، پیشبینی شده است.


وی اضافه کرد: بخش مهمی از فعالیتهای خدماتی به مسافران در ایام نورز بر عهده کمیته اسکان با محوریت اداره آموزش و پرورش شهرستان است که در آن 50 مدرسه و 500 کلاس درس را با تجهیزات مختلف برای این منظور آماده کرده‌اند.


معاون فرهنگی اجتماعی شهردار شهرضا گفت: همه هماهنگی‌های لازم در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان برای حضور و آماده باش نیروهای امداد و نجات، آتشنشانی و همچنین انجام بازرسیهای مستمر بر مراکز تهیه و عرضه محصولات غذایی و مراکز ارائه خدمات بخش خصوصی، انجام شده است.02149/131/10
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanew
کد مطلب: 275085