امام جمعه زرین شهر:

انقلابی بودن و انقلابی ماندن خواسته امام ورهبری است

تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۶
Share/Save/Bookmark
لنجان_امام جمعه زرین شهر گفت: امروز انقلابی بودن وانقلابی ماندن بسیار مهم با اهمیت است ، جناج های مختلف اگر انقلابی باشند دیگر در زمین دشمنان این کشور بازی نمی کنند، معیار ما باید انقلابی بودن وشناخت انقلابی ها از غیر انقلابی هاست.
 
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان، حجت الاسلام قاسم باقریان در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه زرین شهر اظهار کرد: امروز چون در  دنیا ما عزتمند و مستقل هستیم برای همین  دشمنان عزت واستقلال ما را مورد تهاجم وهدف قرار داده اند ، دشمنان می خواهند ایرانی نوکر آنها و ایران نوکر تأمین منافع آنها باشد، تا جای که ایران وایرانی نوکری خود را بکند و منافع آنها را بی هیچ چون چرای تأمین کنند کاری با او ندارند اما اگر بخواهند بخه سمت استقلال و آقایی خود برود با تمام توان او را می زنند.
وی افزود: شما  با سیری در تاریخ متوجه این موضوع خواهید شد ، یک روز رضا خان خدماتی را هم برای این کشور انجام داد وخارجی ها هم کمک کردند اما وقتی حرف از استقلال ایران به میان آمد همین مدافعان رضا خان که او را سر کار آوردند سریعا او را از کشور بیرون کردند وفرد دیگری را که حرف از استقلال نزند را جایگزین او کردند .
امام جمعه زرین شهر تصریح کرد: امروز هم همین است اگر آنها عربستان را حمایت می کنند به خاطر نوکری ها وتأمین منافعشان است ، چرا ترکیه را که غلام حلقه به گوش آنها بود تا زمانی که ترکیه دست در دست اسرائبل وآمریکا وبرخی دیگر از برقدرتها بود کاری نداشتند اما وقتی ذره ی به سمت استقلال رفت ، به سمت ایستادگی وعزت رفت شما ببنید با آن کشور همان دوستان چه کردند ،300 انفجار و هزاران کشته وجنایات متعدد حاصل سال گذشته میلادی ترکیه است .
وی ادامه داد: اما ایران چون خود روی پای خودش ایستاده وعزت  وعزتمندی خود را به رخ جهانیان می کشد و فرهنگ مقاومت را حمایت و در دنیا زنده کرده همه با تمام توان به سوی او هجوم آورده اند یک روزی در این کشور برخی شاهان چون غلام حلقه به گوش انها بودند خدماتی را هم برای مردم انجام دادند اما وقتی بوی استقلال و عدم نوکری به میان آمد همه با او دشمن شدند.
باقریان اضافه کرد: امروز دشمنان قصد دارند این را وارانه جلوه دهند ، توطئه جدید استکبار واستعمار وارانه جلوه دادن واقیعت هاست ، آنها به زیرگی می خواهند به جامعه القا کنند که اپر در کشور گرفتاری و مشکلات عدیده وجود دارد فقظ به خاطر دوری از انها است ، مایه تاسف است عده ای هم در کشور پیرو همین توطئه هستند و در زمین دشمن بازی می کنند.
وی عنوان کرد: اما مردم ایران با صدای بلند ورسا با تقدیم هزاران شهید و دانشمند و..... با افتخار وعزت اعلام کرده است هیات من الذله وبا همه وجود و توان خود از این شعار اصلی دفاع می کند امروز به فرموده مقام معظم رهبری انقلابی بودن مهم است.
امام جمعه زرین شهر بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند مردم دچار جناح بندی اصول گرا واصلاح طلب نشوند ملاک انقلابی بودن است همه ‌ی ما وظیفه داریم انقلابی را از غیر انقلابی تشخیص دهیم ، اگر فلان مسئول انقلابی باشد برای حفظ  دستاورده ها وارزش های انقلاب با تمام وجود دفاع می کند ، اگر مسجد ، دانشگاه ، خانه واداره ...... انقلابی باشد نمی گذارند گزندی به انقلاب برسد .
وی خاطرنشان کرد: امروز انقلابی بودن وانقلابی ماندن بسیار مهم با اهمیت است ، جناج های مختلف اگر انقلابی باشند دیگر در زمین دشمنان این کشور بازی نمی کنند، معیار ما باید انقلابی بودن وشناخت انقلابی ها از غیر انقلابی هاست ،امروز ایرانی انقلابی به دنبال عزت و عزتمندی ایران اسلامی است به دنبال پیشرفت وفتح قله های رفیع علم و دانش واخلاق است.
باقریان اذعان کرد: تمامی توطئه های که بر علیه ایران اسلامی اتفاق می افتتد همه بر اساس طرح های  دشمنان وخارج از مرزهای این کشور است اگر یک روز ساواک  این کشور می اید توطئه ی را به دستور اربابان خارجی خود در کشور انجام می دهد وبه مقام امام   واسلام توهین می کند وبه طبع ان مردم غیور ایران   قیام می کنند  وبه دست همین اعمال سفاک رژیم به خاک  وخون کشیده می شوند همه از آنسوی مرزها است  .
وی یاداور شد: اما نتیجه چه شد قیام مردم قم سرآغاز منشا حرکتی انقلاب اسلامی شد ، یا اگر یک  روز رضا خان  به دستور انگلیس پلید  وعده ای دیگر امرکبیر این دانشمند را به شهادت می رساند تا جلوی پیشرفت ایران  را بگیرند ، یا اگر همین امروز با بی شرمی تمام می آیند دانشمند هسته ای ما ترور می کنند همه برای این است که ایران نوکر بماند اما نتیجه را فرزندان با غیرت ایران به همه فهماند که ایرانی ذلت پذیر نیست و با ایستادگی و مقاومت  و حفظ روحیه شجاعت وایثار مسیر عزت خود را طی خواهد کرد و دراین مسیر از هیچ چیز و هیچ کسی هراسی ندارد .
امام جمعه زرین شهر تاکید کرد: اگر مستکبران جهان می توانند توطئه ی را در کشور انجام دهند فقط به خاطر عده ای منافق و خود فروخته است که ایران وایرانی وبودن خود را درجای دیگر می ببند  باید مراقب  خودی های منافق باشیم چرا که دشمن از همین جا ضربه می زند.02116/131
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews
کد مطلب: 263580
 


 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها