شهردار زرین شهر:

تهیه آمایش محلات مختلف زرین شهر مهم ترین گام به سمت محله محوری

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹
Share/Save/Bookmark
لنجان_شهردار زرین شهر گفت: تهیه آمایش محلات مختلف زرین شهر مهم ترین گام به سمت محله محوری و نظام توسعه شهری است.
 
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان، با توجه به اين كه یکی از خواسته های دیرینه محله قلعه قاسم احداث بلوار دو طرفه ورودی شهر و همچنین آسفالت معابر این محله بوده، اما به دلایل متعدد این مهم طی سالهای گذشته محقق نشده بود. مديريت شهری زرین شهر همانند 3 سال گذشته كه نهضت های گوناگون همچون پياده روسازی، احداث مجموعه های تفریحی و گردشگری و پارک کوهستان را برای طنين اندازی آهنگ توسعه و عمران زرین شهر اجرا می كرد؛ امروز با بهره برداری از فاز نخست بلوار محله قلعه قاسم گامی موثر در افزایش رضایتمندی شهروندان برداشت تا مردم این محله را از دست اندازهای بالا و پايين خلاصی دهد. از این رو شهروندان
خوشبختانه شهرداری زرین شهر روش بسیار خوبی را در ارائه برخی خدمات خود به منظور بالا بردن سطح رضایت و آسایش شهروندان در پیش گرفته است
محله قلعه قاسم با حضور در دفتر شهردار زرین شهر از اجرای پروژه های عمرانی و بهره برداری از فاز نخست بلوار ورودی این محله که پس از سال ها مطالبه شهروندان اجرایی شد قدردانی کردند.
شهروندان محله قلعه قاسم کارها و خدمات شهردار و شهرداری زرین شهر را ستودنی خواندند و گفتند: تلاش ها و خدمات شهردار و همراهی و همدلی خوب نمايندگان شورای اسلامی زرین شهر باعث شده که امروز با افتخار از اين خدمات تقدير کنيم، چراکه مديريت شهردار زرین شهر ثابت کرد که اگر مدير بخواهد کارهای بزرگی انجام دهند، می تواند و تنها نشستن مديران در پشت ميز و منتظر ماندن، باعث عقب ماندگی هايی است که در برخی شهرها مشاهده می کنيم.

جواد جمالی در این دیدار صمیمی محلات مختلف شهر را حلقه واسط مدیریت شهری دانست و اظهار کرد: خوشبختانه شهرداری زرین شهر روش بسیار خوبی را در ارائه برخی خدمات خود به منظور بالا بردن سطح رضایت و آسایش شهروندان در پیش گرفته است.
وی افزود: باید توجه داشت که در جامعه امروز برای توسعه شهری، محلات حلقه واسط مدیریت شهری هستند و از سوی دیگر در بسیاری از آوردگاه‌های نظام همین مردم بودند که حضوری جدی و اثربخش را از خود برجای گذاشتند و در واقع ولی‌نعمتان ما به شمار می‌آیند.
شهردار زرین شهر تصریح کرد: از این رو شهرداری
شهرداری زرین شهر با نگاه عدالت و برقراری توازن در تمامی نقاط سطح شهر و محلات مختلف شهری اقدامات عمرانی زیادی را انجام داده و در حال انجام دارد
زرین شهر با هدف برقراری توازن در تمامی نقاط سطح شهر و محلات مختلف شهری اقدامات عمرانی زیادی را انجام داده و در حال انجام دارد و برای اجرای هر طرح و پروژه شهری در این شهر سعی شده بعد از نیازسنجی هر منطقه توسط کارشناسان، سطح خدمات دهی افزایش یابد.
وی با اشاره به وضعیت اعتباری بودجه های شهرداری، مردم را به صبر در اجرایی شدن پروژه های شهرداری دعوت کرد و گفت: آنچه بنظر می رسد خوشبختانه توانسته ایم در حد توان خود، اعتماد مردم را جلب کنیم و مردم خوب زرین شهر و محله قلعه قاسم نیز بارها با نصب بنر و یا تقدیرنامه ای شهرداری را مورد لطف قرار داده اند و همچنان موج خدمات شهری در راه است و به زودی شاهد افتتاح پروژه های شهرداری زرین شهر خواهیم بود.

جمالی تهیه آمایش محلات مختلف زرین شهر را مهم ترین گام به سمت محله محوری و نظام توسعه شهری دانست و ادامه داد: همچنان از مردم خوب و فهمیم زرین شهر درخواست می کنیم که با صبر و شکیبایی و با علم به وضعیت اعتباری، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنند، چراکه ما معتقدیم نظام محله محوری در توسعه شهری، حرکت برای بازیابی و تقویت سرمایه های اجتماعی، افزایش مشارکت، بهبود معیشت و شیوه زندگی، ساماندهی اقتصاد محلات شهری و بالا رفتن حس تعلق خواهد بود، چراکه آنچه مورد تاکید صاحب نظران است تقویت و توجه به سطوح مختلف محلات
تهیه آمایش محلات مختلف زرین شهر مهم ترین گام به سمت محله محوری و نظام توسعه شهری است
شهری با تاکید بر نقش شهروندان و مشارکت واقعی آن ها در عرصه اقدامات و فعالیت های مختلف است.
وی با اشاره به اینکه مجموعه شهرداری زرین شهر در مسیر عمران و توسعه این شهر لحظه ای اجازه توقف پروژه های شهرداری را نداده ایم، بیان کرد: هرچند با مشکلات اقتصادی متعددی روبه رو بودیم اما در ابتدا اتمام پروژه‌های نیمه تمام را در دستور کار قرار داده ایم و تمام برنامه های خود را پيش برده و می بریم، در حالی كه انجام اين برنامه ها هزينه های سنگينی در پی دارد. از سوی دیگر با اجرای پروژه‌های جدید آن هم با تكيه بر اقتصاد مقاومتی برنامه ريزی کرده‌ایم و در تلاش هستیم با قدرت و صلابت در حوزه های عمرانی و فرهنگی كارها را پيش برده و لحظه ای هم اجازه توقف آنها را نداده ایم تا با اجرای پروژه‌های مختلف درآمدهای پایدار شهری و در نهایت رضایتمندی شهروندان را رقم بزنیم.

جمالی خاطرنشان کرد: شهروندان خود خدمت صادقانه و خالصانه را به خوبی تشخیص می‌دهند از این رو تلاش و برنامه‌‌ریزی فراوانی شده تا بتوانیم توزیع عادلانه
توانمندسازی، ایجاد زیرساخت‌های توسعه پایدار، ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی در مناطق مختلف شهری و نیز توجه جدی به نیازهای اجتماعی و شهری شهروندان در دستور کار مجموعه شهرداری زرین شهر قرار دارد
خدمات، امکانات و همچنین اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی را در محلات مختلف زرین شهر اجرایی کنیم تا شاهد تحقق خواسته‌های شهروندان و رضایتمندی آنان باشیم.
وی اذعان کرد: توانمندسازی، ایجاد زیرساخت‌های توسعه پایدار، ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی در مناطق مختلف شهری و نیز توجه جدی به نیازهای اجتماعی و شهری شهروندان در دستور کار مجموعه شهرداری زرین شهر قرار دارد تا در سال جدید نیز توزیع عادلانه خدمات در بین همه مناطق شهری با همت مضاعف و عزم راسخ انجام گیرد.
شهردار زرین شهر متذکر شد: فعالیت‌ها و پروژه‌های مختلفی در سطح محلات زرین شهر و همچنین محله قلعه قاسم در نظر گرفته شده است که انتظار داریم با اجرای پروژه‌های محله‌محور رضایتمندی در بین شهروندان افزایش یابد.
جمالی اضافه کرد: احداث خيابان اصلی محله قلعه قاسم یکی از پروژه‌های شهرداری زرین شهر در راستای ارائه‌ خدمات هر چه بهتر به شهروندان و بهره‌مندی آنان از تمامی امکانات موجود است که این پروژه با اعتباری بیش از 5 میلیارد ریال در دست اقدام است.

وی تصریح کرد: در این پروژه بیش از 16 میلیارد ریال تملک و ازادسازی انجام گرفته است، همچنین 5 میلیارد ریال نیز بابت هزينه‌های احداث خيابان و یک میلیارد ریال بابت جابجايی شبكه آب و برق هزينه‌ شده است.
شهردار زرین شهر بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه شاهد بهسازی و ساماندهی خيابان قلعه قاسم خواهیم بود که كاهش و روان شدن ترافيک شهری و تسهيل عبور و مرور وسايط نقليه در این محله را به همراه دارد./
02116/131/10
 کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews
کد مطلب: 263124
 


 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها