داخلی
 
یک کارشناس سخت افزار کامپیوتر تشریح کرد

کاربرد سنسورهای وزن بار در خودروهای خدمات شهری

این سنسورها دارای ایمنی بالا و غیر قابل دستکاری هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۰۹
Share/Save/Bookmark
خبرگزاری ایمنا: سنسورهای وزن بار در ماشین های سنگین نصب می شوند و کاربرد اصلی آنها در شهرداری ها برای انجام خدمات شهری است.
 

یک کارشناس سخت افزار کامپیوتر در گفتگو با ایمنا تصریح کرد: محاسبه وزن خودروها و ارسال اطلاعات به صورت نقطه به نقطه با کمک ارتباط با AVL نصب شده بر روی خودرو یکی از خواسته های مشتریان بازار AVL و مدیران است. 
محمد مهدی شیران افزود: سنسورهای وزن بار در ماشین های سنگین نصب می شوند و کاربرد اصلی آنها در شهرداری ها برای انجام خدمات شهری است. 
وی اظهار داشت: این سنسورها در مسائل مربوط به نظارت و کنترل، مسائل مالی و قراردادی پیمانکاران و از همه مهمتر در مدیریت شهری کاربرد دارد. 
این کارشناس سخت افزار کامپیوتر ادامه داد: در بحث مدیریت شهری میزان زباله های جمع آوری شده به تفکیک روزها و فصل های مختلف بصورت داده در یک پایگاه داده ذخیره می شود و شهرداری ها بر اساس این داده های آماری در زمینه اخذ مالیات از ساکنین و توزیع بهتر ناوگان متناسب با ظرفیت مورد نیاز هر معبر برنامه ریزی می کنند. 
شیران ادامه داد: ایمنی بالا و غیر قابل دستکاری توسط راننده، ضد آب و ضد ضربه های شدید در حین حرکت، ابعاد کوچک و قابل نصب بر روی انواع خودرورها، نصب آسان توسط کارشناس شرکت در محل کارفرما،دقت بسیار بالا و حداکثر خطا تا ۲.۵ درصد وزن قابل حمل توسط خودرو و قابلیت ارتباط با دستگاههای AVL که توانایی پشتیبانی ورودی آنالوگ دارند از ویژگی های این دستگاه است. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: این سنسورها علاوه بر ماشین های حمل زباله در خودروهای حمل مواد سوختی و اسیدی، خودرهای ستاد خاک و نخاله، خودروهای حمل بار و خودروهای معادن قابلیت نصب دارند.

کد مطلب: 97492
 


 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها