داخلی
۷
 
مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های شهردای اصفهان اعلام کرد :

بهره برداری از فاز اول سیتی سنتر اصفهان تا دوماه آینده/ پیشرفت ۲۰ درصدی شهرک سلامت

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۴۸
Share/Save/Bookmark
خبرگزاری ایمنا: فاز اول سیتی سنتر اصفهان شامل فروشگاه هایپر استار با مساحت ۱۴ هزار متر مربع تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد همچنین شهرک سلامت با پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصدی تا دوسال آینده در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
بهره برداری از فاز اول سیتی سنتر اصفهان تا دوماه آینده/ پیشرفت ۲۰ درصدی شهرک سلامت
 
به گزارش ایمنا، مدیر سرمایه گذاری
این فاز شامل هایپر استار با مساحت ۱۴ هزار متر مربع می باشد در این مجموعه فروشگاه های برندهای خارجی از قبیل لوازم صوتی، تصویری، پوشاک، چهار بانک، رستوران، شهر بازی مسقف، پارکینگ با ظرفیت یک هزار دستگاه خودرو و محوطه مبلمان شهری در حال احداث است
و مشارکت های شهردای اصفهان با اعلام این خبر گفت: شرکت پرستیژ لند به عنوان یک شرکت خارجی ثبت شده در ایران سرمایه گذار پروژه های سیتی سنتر و شهرک سلامت است .
سید حسن ابطحی میزان سرمایه گذاری در طرح سیتی سنتر را ۵۰۰ میلیارد تومان دانست و افزود: در شهرک سلامت حدود ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری پیش بینی شده است.
وی با اشاره به این که فاز اول سیتی سنتر اصفهان تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد اذعان داشت: این فاز شامل هایپر استار با مساحت ۱۴ هزار متر مربع می باشد در این مجموعه فروشگاه های برندهای خارجی از قبیل لوازم صوتی، تصویری، پوشاک، چهار بانک، رستوران، شهر بازی مسقف، پارکینگ با ظرفیت یک هزار دستگاه خودرو و محوطه مبلمان شهری در حال احداث است.
مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های شهردای اصفهان با بیان این که مجموعه سالن های همایش، سینما، گالری و غیره در سیتی سنتر اصفهان در حال ساخت است ادامه داد: عملیات احداث هتل ۵ ستاره در این مجموعه از چند ماه پیش آغاز شده و مقرر بود با وام ۱۰۰ میلیارد تومانی دولتی این هتل برای زمان برگزاری اجلاس سران کشورهای غیر متعهد در آبان ماه سال جاری آماده شود که متاسفانه
عملیات احداث هتل ۵ ستاره در این مجموعه از چند ماه پیش آغاز شده و مقرر بود با وام ۱۰۰ میلیارد تومانی دولتی این هتل برای زمان برگزاری اجلاس سران کشورهای غیر متعهد در آبان ماه سال جاری آماده شود که متاسفانه با تصمیم دولت مبنی بر برگزاری این اجلاس در تهران وام مذکور پرداخت نشد
با تصمیم دولت مبنی بر برگزاری این اجلاس در تهران وام مذکور پرداخت نشد.
وی به ساخت مجموعه یک مرکز تجاری بین المللی در سیتی سنتر اصفهان اشاره و تصریح کرد: این طرح تا زمان اخذ مجوزهای بین المللی به تعویق خواهد افتاد .
ابطحی از موقعیت مکانی احداث سیتی سنتر اصفهان در جنوب شهر سخن به میان آورد و گفت: این مجموعه با مساحتی بالغ بر ۱۲ هکتار در مجاورت ایستگاه های راه آهن و در کنار گذر شرق در حال احداث می باشد و تا دوسال آینده این مجموعه به طور کامل بهره برداری می رسد.
وی پروژه شهرک سلامت را از طرح های مشارکتی شهرداری معرفی و بیان کرد: این طرح با وسعت ۵/۳ هکتار در کنار بزرگاره شهید آقابابایی در حال ساخت است و با این پروژه در مهرماه سال ۹۰ توسط پرفسور سمیعی جراح معروف مغز و اعصاب دنیا کلنگ زنی شد.
مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های شهردای اصفهان تغییر در محل احداث و مراحل تایید و تصویب طرح و نقشه ها را از سوی مسوولان شهرداری را علت تاخیر اجرای پروژه شهرک سلامت تا اردیبهشت ماه سال جاری عنوان و اظهار کرد: از زمان شروع عملیات اجرایی این طرح تاکنون عملیات خاکبرداری و فونداسیون یک فاز از سه فاز آن انجام شده و با در نظر گرفتن تهیه نقشه و طراحی شهرک سلامت اصفهان ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی با اشاره به این که در شهرک سلامت
این مجموعه با مساحتی بالغ بر ۱۲ هکتار در مجاورت ایستگاه های راه آهن و در کنار گذر شرق در حال احداث می باشد و تا دوسال آینده این مجموعه به طور کامل بهره برداری می رسد
کلیه امکانات پزشکی، پیراپزشکی، خدمات جانبی، گفتار درمانی، سونوگرافی، رادیولوژی، شنوایی سنجی، آزمایشگاه، داروخانه، هتل ۱۲ طبقه، رستوران، تاکسی سرویس و پارکینگ و غیره پیش بینی شده است اذعان داشت: برای تمام بیماران این مجموعه یک پرونده رایانه ای در نظر گرفته می شود تا پزشکان خارج از شهر و حتی کشور بتوانند به راحتی از اطلاعات بیمار خود مطلع شوند.
ابطحی با تاکید بر این که شهرک سلامت به غیر از شهر اصفهان به شهرهای اقماری و استان ها و حتی به کشورهای همجوار سرویس دهی خواهد کرد افزود: این مجموعه نقش توریسم درمانی خواهد داشت همچنین در این مجموعه یک فضای بازی کودکان تعبیه شده است.
وی به نقش و سهم شهرداری اصفهان در پروژه های سیتی سنتر و شهرک سلامت اشاره و خاطر نشان کرد: شهرداری
برای تمام بیماران این مجموعه یک پرونده رایانه ای در نظر گرفته می شود تا پزشکان خارج از شهر و حتی کشور بتوانند به راحتی از اطلاعات بیمار خود مطلع شوند
در مجموعه سیتی سنتر نقش پشتیبانی و حمایت مدیریتی دارد و در مجموعه شهرک سلامت زمین، عوارض و پروانه ساختمانی از آورده های شهرداری می باشد و سرمایه گذار طرح، معماری، سازه و تاسیسات برق و مکانیک با هزینه های نظام مهندسی، بیمه تامین اجتماعی، صدور پروانه ساختمانی و اجرای کامل پروژه تا مرحله بهره برداری شهرک سلامت به عهده دارد .
مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های شهردای اصفهان سهم شهرداری را از کل پروژه شهرک سلامت را ۵/۲۷ درصد و سهم سرمایه گذار را ۵/۷۲ درصد دانست و ادامه داد: این مجموعه تا دوسال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
وی احداث سیتی سنتر و شهرک سلامت را از لحاظ رونق اقتصادی در این کلان شهر مهم خواند و اضافه کرد: در
در زمان بهره برداری از این طرح ها برای ۱۰ هزار نفر به صورت مستقیم و ۱۰ هزار نفر به طور غیرمستقیم اشتغال زایی ایجاد می شود که این مهم کمک شایانی به اشتغال و اقتصاد شهر خواهد کرد
زمان بهره برداری از این طرح ها برای ۱۰ هزار نفر به صورت مستقیم و ۱۰ هزار نفر به طور غیرمستقیم اشتغال زایی ایجاد می شود که این مهم کمک شایانی به اشتغال و اقتصاد شهر خواهد کرد.
ابطحی درصد ارائه خدمات را نسبت به صنعت در کشورهای توسعه یافته ۵۰-۵۰ اعلام و خاطر نشان کرد: در ایران این نسبت ۵ درصد خدمات و ۹۵ درصد صنعت است که با بهره برداری سیتی سنتر و شهرک سلامت ارائه خدمات به ۴۰ درصد افزایش می یابد.
وی همچین گفت: تمام لوازم مورد نیاز پروزه های شهرک سلامت و سیتی سنتر از سوی سرمایه گذار خریداری شده پیش بینی های لازم صورت گرفته است و هیچ مشکلی در اجرای این طرح های وجود ندارد.
گفتنی است؛ در هفته گذشته رییس شورای اسلامی شهر اصفهان از پروژه های شهرک سلامت و سیتی سنتر بازدید کرد و روند اجرای این طرح ها را مثبت اریابی و از تمام دست اندرکاران به خصوص سرمایه گذار آنها تشکر و قدر دانی نمود.

کد مطلب: 70242
 


 
عسل یزدانی
United Kingdom
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۲:۱۴:۰۴
لطفا از برج های سیتی سنتر هم گزارشی تهیه کنید...ممنون پست جالبی بود...
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۳:۴۶:۲۳
حداقل ایکاش شاغلین در این مجتمع ها که نشان از هویت اصفهان هست از دیگر استان ها خصوصا چهارمحال و خوزستان نباشند
 
دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۶ ۰۷:۲۱:۳۱
به آقای صرامی و همکارانشان که دست به کار این چنین بزرگی زدند تشکر میکنم .
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۶ ۰۷:۵۴:۴۵
يك ساله مي گن دو ماه ديگه!!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۰:۳۶
ميشه بگيد بزرگاره كجاست!!!
 
ندا
۱۳۹۱-۰۸-۲۰ ۲۰:۲۸:۱۶
باسلام و تشکر از این پروژه عظیمتون.
من و همسرم هر دو مهندس حمل ونقل هستیم و 2سال هست عقد هستیم و به دلیل نبود کار نتونسته ایم عروسی کنیم . خواهش دارم اگه واستون امکان داره و استخدامی دارید در سی تی سنتر رو همکاری ما حساب کنید . ممنون. منتظر تماستونم.
 
حسین
۱۳۹۱-۱۱-۰۳ ۲۲:۵۹:۵۰
lمنم تنها خواهشی که دارم اینکه از خود اصفهانیها برای شغل ها استفاده بشه نه از شهرهای دیگه که داخل این شهر زندگی میکنند و به مردمش .....
 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها