نماینده ولی فقیه در سپاه شاهین شهر و میمه:

اعتقاد، ولایت و مردم سه رکن اصلی در پیروزی‌های پی در پی مردم ایران است

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۲۵
Share/Save/Bookmark
خبرگزاری ایمنا: نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه گفت: اعتقادات و باورهای دینی، ولایت و رهبری و حضور مردم سه رکن اصلی در شکل گیری دوران مبارزات انقلاب، پیروزی و بقا و تداوم انقلاب اسلامی است.
اعتقاد، ولایت و مردم سه رکن اصلی در پیروزی‌های پی در پی مردم ایران است
 
به گزارش خبرنگار ایمنا از برخوار، حجت‌الاسلام محمدی در جشن بسیجیان شهرداری شهر دولت آباد اظهار داشت: قرآن، عترت و اعتقادات دینی مردم همراه با هدایت و رهنمودهای رهبری و ولایت و حضور گسترده، یکپارچه و وحدت آمیز مردم رمز پیروزی انقلاب و بقای آن است.
وی با اشاره به حجم بالای هجوم و حیله‌های دشمن در سال‌های اخیر برای ضربه زدن به اعتقادات مردم، بحث ولایت فقیه و رهبری و حضور مردم در صحنه، افزود: مردم بصیر کشور باید با حضور بی بدیل خود در انتخابات ۱۲ اسفند باری دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان دین، نظام و انقلاب بزنند.
شهردار شهر دولت آباد نیز در این جلسه رمز بقای انقلاب را همان رمز پیروزی مردم در سال های ۵۷ بیان کرد و افزود: مردم با سعه صدر، اخلاص در عمل و پشت کار به همه آرمان‌های انقلابی خود می‌رسند.
وی افزود: تفرقه افکنی در زمان انتخابات از حیله‌های دشمن است که باید مردم بصیر و دانای انقلابی فریب این حیله را نخورند و هر کس با انتخاب کاندید اصلح خود در انتخابات شرکت کند.
کد مطلب: 55208
 


 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها