کارشناس مسئول ستاد تغذیه و نظارت بر شیر مدارس استان اصفهان:

روند توزیع شیر در کلیه مدارس استان اجرایی شده است

نواحی آموزش و پرورش لیست مدارس تحت پوشش این طرح را اعلام کرده اند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۴۳
Share/Save/Bookmark
خبرگزاری ایمنا: کارشناس مسئول ستاد تغذیه و نظارت بر شیر مدارس استان اصفهان گفت: در حال حاضر طرح توزیع رایگان شیر در کلیه مدارس استان در حال اجراست و اگر والدینی از عدم توزیع شیر در مدرسه فرزند خود اعتراضی دارند باید به ناحیه مربوطه مراجعه نمایند.
روند توزیع شیر در کلیه مدارس استان اجرایی شده است
 

بهمن صفدریان امروز در گفتگو با خبرنگار ایمنا و در پاسخ به عدم توزیع شیر در برخی مدارس استان اصفهان اظهار داشت: ما بر اساس لیست اعلام شده از نواحی آموزش و پرورش اقدام به توزیع شیر در مدارس نموده ایم و اگر مدرسه ای هنوز تحت پوشش این طرح قرار نگرفته است به دلیل معرفی نشدن آن مدرسه توسط اداره مربوطه است.
وی با بیان این که توزیع شیر در مدارس در ۷۰ نوبت و به صورت ۴ روز در هفته انجام می شود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تنها در مدارس ابتدایی و راهنمایی شاهد توزیع شیر می باشیم.
به گفته کارشناس مسئول ستاد تغذیه و نظارت بر شیر مدارس استان اصفهان، کلیه مدارس ابتدایی و راهنمایی دولتی، غیردولتی، استثنائی، استعدادهای درخشان و حتی مهدهای کودک تحت پوشش بهزیستی، امسال تحت پوشش طرح توزیع شیر رایگان می باشند.
صفدریان تصریح کرد: در حال حاضر کلیه طرح توزیع رایگان شیر در حال اجراست و اگر والدینی از عدم توزیع شیر در مدارس فرزندان خود اعتراضی دارند باید به ناحیه مربوطه مراجعه نمایند.
وی در خاتمه اضافه کرد: در سال تحصیلی جاری برای توزیع شیر به صورت رایگان در مدارس اصفهان ۱۰ میلیارد تومان اختصاص داده شده است. ۵۹/

کد مطلب: 50650
 


 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها