داخلی
۲
 
​مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان:

نهال رایگان به شهروندان اصفهانی اهدا می‌شود/ فرصت ثبت نام تا 13 اسفند

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۹
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان اعلام کرد: شهروندان برای دریافت نهال رایگان تا 13 اسفندماه فرصت دارند در سایت سازمان پارکها به نشانی isfahan.ir/parkha ثبت نام کنند.
نهال رایگان به شهروندان اصفهانی اهدا می‌شود/ فرصت ثبت نام تا 13 اسفند
 
احمد سلیمانی پور در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: به مناسبت هفته درختکاری نهال رایگان بین شهروندان توزیع می شود.
وی افزود: در این راستا شهروندان می توانند تا 13 اسفندماه در سایت سازمان پارکها به نشانی  isfahan.ir/parkha ثبت نام کنند.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان ادامه داد: دارندگان منازل مسکونی ویلایی می توانند تا 2 نهال ثبت نام کنند، البته این فرصت برای آپارتمان نشین ها فراهم شده که تا 5 نهال نیز ثبت نام داشته باشند.
سلیمانی پور تصریح کرد: شهروندانی که در سایت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان برای دریافت نهال رایگان ثبت نام کرده باشند، می توانند از 15 تا 22 اسفندماه نهال های انتخابی خود را با مراجعه به فرهنگسرای منطقه محل سکونت خود دریافت کنند.
وی تاکید کرد: شهروندان هنگام ثبت نام و اعلام مشخصات اولیه خود، قبل از انتخاب نهال می توانند با دانلود «کتابچه آموزشی تمام گونه های گیاهی» که بر روی سایت این سازمان بارگذاری شده، نسبت به انواع گونه های گیاهی آگاهی لازم را کسب کرده و سپس نهال مورد نظر خود را انتخاب کنند.
/09115/5
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews 
کد مطلب: 271214
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۳ ۰۹:۲۱:۱۸
پس این فرم ثبت نام کجاست
 
فخري رباني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۰۰:۱۱:۱۱
نهال رايگان
 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها