داخلی
 
رييس كميسيون بهداشت و سلامت شوراي اسلامي شهر اصفهان:

ايجاد مديريت سلامت در شهرداري اصفهان/ از ظرفيت هاي مديريت شهري در جهت ارتقا سلامت جامعه استفاده مي كنيم

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۱
Share/Save/Bookmark
خبرگزاري ايمنا: رييس كميسيون بهداشت و سلامت شوراي اسلامي شهر اصفهان از ايجاد مديريت سلامت در شهرداري اصفهان خبر داد و اظهار داشت: در نظر داريم تا با تبادل نظر مابين كلانشهرها از ظرفيت هاي مديريت شهري در جهت ارتقا سلامت جامعه استفاده كنيم.
ايجاد مديريت سلامت در شهرداري اصفهان/ از ظرفيت هاي مديريت شهري در جهت ارتقا سلامت جامعه استفاده مي كنيم
 

به گزارش ايمنا، غلامحسين صادقيان با بيان اين مطلب گفت: با توجه به اينكه كلانشهرها مشكلات مشابهي در حوزه سلامت دارند از اين رو كميسيون سلامت شوراي شهراصفهان جلسه اي مشترك با كميسيون بهداشت شوراي شهر تهران برگزار نمود.
وي با بيان اينكه مشكلات آلودگي هوا و بروز بيماري هاي غيرواگير از مشكلات مشابهي است كه در تهران و اصفهان وجود دارد، افزود: با برگزاري اين جلسه مشترك در نظر داريم از ظرفيت هاي مديريت شهري در ارتقا سلامت جامعه استفاده كنيم.
رييس كميسيون بهداشت و سلامت شوراي اسلامي شهر اصفهان با بيان اينكه اين جلسه به منظور تبادل نظر و انتقال تجارب در حوزه سلامت تشكيل شده است، تصريح كرد: اقدامات خوبي در شهر تهران با تشكيل شوراي راهبردي سلامت، ايجاد خانه هاي سلامت در محلات و استفاده از امكانات و تبليغات شهري در حوزه سلامت انجام شده است.
صادقيان با اشاره به راه اندازي مديريت سلامت در شهرداري اصفهان خاطرنشان كرد: به منظور پيگيري بحث سلامت، مقدمات ايجاد مديريت سلامت در شهرداري اصفهان در دست انجام است./۷

کد مطلب: 127735
 


 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها