داخلی
 
شهرداری، از سامانه سنجش وزن بار خودرو استفاده کند

خودروهای متخلف حمل زباله را ردیابی کنید

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۳
Share/Save/Bookmark
خبرگزاری ایمنا: شهرداری با نصب سامانه سنجش وزن لحظه ای بار در خودرو از تخلف رانندگان می کاهد.
 
محمدمهدی شیران در گفتگو با ایمنا با اشاره به ساخت سامانه سنجش وزن لحظه ای بار خودرو بیان داشت: این دستگاه با خصوصیت ویژه خود بار خودروهای حمل زباله را در سراسر شهر ردیابی کرده و آن را مورد بررسی قرار می دهد.
وی با بیان اینکه این روش بهترین راه جلوگیری از تخلف رانندگان شهرداری است، تصریح کرد: در گذشته رانندگان برای دریافت هزینه بیشتر که بسته به میزان بار ماشین ها برآورد می شود به حمل درخت و یا آب اقدام می ‌کردند، در حالیکه نصب این وسیله از تخلف این افراد جلوگیری می کند.
مسوول فروش این دستگاه افزود: این سامانه از طریق ردیاب خودرو که از طریق نرم افزار مرکزی و ماهواره های ردیاب مانند GPS اقدام به کنترل لحظه به لحظه خودرو می کند و از این طریق موقعیت خودرو را در هر مکان شهر مورد بررسی قرار می دهد.
وی با اشاره به اینکه بازار هدف این دستگاه ها معادن، خودروهای حمل مواد سوختی، ناوگان حمل بار، ناوگان حمل پسماندهای شهری و ستادهای خاک و نخاله های شهری است، اظهارداشت: این دستگاه با استفاده از سنسور وزن خودرو با دستگاه ردیاب ، نحوه بارگیری، تخلیه بار و وزن را مورد بررسی قرار داده تا از این طریق بتواند موقعیت مکانی و میزان بارخودرو را در هر لحظه بررسی کند.

کد مطلب: 101348
 


 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها