مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگو با ایمنا تأیید کرد؛

قطع همکاری ویسی با سپاهان/ سرمربی بعدی مشخص نیست

تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۵
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: در تماس تلفنی که امروز با ویسی داشتم به این تفاهم رسیدیم که دیگر با یکدیگر همکاری نداشته باشیم.
 
محسن طاهری در گفتگو با خبرنگار ایمنا در مورد مشخص شدن تکلیف عبدالله ویسی، اظهار کرد: باشگاه سپاهان دیگر با عبدالله ویسی همکاری نمی‌کند. امروز و طی تماس تلفنی که با ویسی داشتیم قرار شد دیگر با وی همکاری نداشته باشیم.
وی ادامه داد: پس از مذاکرات امروز در نهایت به تفاهم رسیدیم و قرار شد دیگر با یکدیگر همکاری نداشته باشیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به اینکه آیا ویسی خانه خود در اصفهان را تخلیه کرده و به شهرش بازگشته است، بیان کرد: من اطلاعی از این موضوع ندارم و نمی‌دانم که ویسی در حال حاضر کجاست. من از حضور ویسی در اصفهان خبر ندارم و تلفنی با ویسی در تماس بودم اما از او نپرسیدم که کجاست.
طاهری در مورد تسویه قرارداد ویسی با باشگاه سپاهان، افزود: در این مورد مشکلی وجود ندارد و ویسی باید برای انجام تسویه حساب به باشگاه بیاید تا مراحل تسویه حساب انجام شود.
مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص حضور زلاتکو کرانچار به عنوان سرمربی سپاهان و شروع تمریناتش با این تیم از سوم فروردین ماه، خاطرنشان کرد: به دنبال تعیین سرمربی تیم هستیم اما هنوز با فردی به توافق نرسیدیم و در روزهای آینده سرمربی جدید تیم مشخص می‌شود.
15119/118/5
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews
کد مطلب: 275309
 


 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها