ماجرای حمله به مربی بوکس اصفهان چه بود؟

سردی تیغ اوباش بر تن مربی بوکس اصفهان

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۵
Share/Save/Bookmark
مسئول بازرسی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان در مورد درگیری رخ داده در ورزشگاه تختی اصفهان توضیح داد.
 
به گزارش ایمنا، امروز خبری با مضمون حمله افراد ناشناس به یکی از مسئولان هیأت‌های ورزشی اصفهان در یکی از رسانه ها منتشر شد.
مظاهر محمودی مسئول بازرسی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار ایمنا در این مورد، اظهار داشت: 2 نفر ناشناس با صورتی پوشیده با موتورسیکلتی که پلاک آن هم پوشیده بوده است حدود ساعت 10 شب شنبه یا دوشنبه هفته گذشته با در دست داشتن سلاح سرد وارد ورزشگاه تختی می‌شوند و به یکی از مربیان بوکس اصفهان حمله می‌کنند.
وی ادامه داد: این مربی بوکس به دلیل اینکه تلفن همراهش زنگ خورده از داخل سالن خارج شده و در محوطه پارکینگ ورزشگاه تختی در حال صحبت کردن با تلفن بوده است که افراد ناشناس به سمت او حمله می‌کنند که بلافاصله به داخل سالن می‌رود و افراد ناشناس هم سریع از محل متواری می‌شوند.
محمودی افزود: در این ضرب و شتم ضربه‌ای به کتف مربی بوکس وارد می‌شود اما این ضربه آسیبی به وی وارد نکرده است که حتی نیاز به حضور پزشک در محل یا نیاز به درمان نداشته است.
مسئول بازرسی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان بیان کرد: از آن‌جایی که در صحنه ضرب و شتم نبودم هنوز چیزی مشخص نیست و طبق صحبت شاهدان عینی هم نمی‌توانیم 100 درصد بگوییم این کار از روی قصد و نیت قبلی بوده است. یا قصد آن‌ها حتماً همین شخص بوده و از قبل مشخص شده یا چون این مربی اولین فردی بوده که با او رو به رو شدند، مورد حمله قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: اینکه انگیزه افراد ناشناس از این اقدام چه چیزی بوده است هنوز برای ما مشخص نیست. اصلاً اینکه قصد افراد ناشناس حمله به شخص خاص، شخصی از این هیأت یا ورزشکاری از رشته‌های دیگر، غیرورزشکار، راننده یا هر کسی دیگری بوده هنوز معلوم نیست.
محمودی عنوان کرد: همان لحظه‌ای که این اتفاق به وقوع پیوست مسئول ورزشگاه با من تماس گرفت و اتفاق رخ داده را به من گزارش کرد. چون صورت افراد و پلاک موتورسیکلت آن‌ها پوشیده بوده و از محل بلافاصله متواری شدند نتوانستیم آن‌ها را شناسایی کنیم.
مسئول بازرسی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان در پاسخ به این سوال که آیا درگیری به وجود آمده می‌تواند به دلیل طولانی شدن برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت بوکس استان اصفهان بوده باشد، خاطرنشان کرد: آن چیزی که شنیدم و از در کنار هم قرار دادن صحبت‌های شنیده شده از افراد مختلف استنباط کردم، چیزی که برایم قابل باور بوده را بیان کردم و تنها به حرف شخصی که بگوید حتماً آن افراد ناشناس قصد داشتند با فرد مشخصی که از مربیان هیأت بوکس ایشان اصفهان بوده است حمله کنند، بسنده نکردم. طبق داده‌هایی که در اختیار داریم چنین ادعایی قابل استناد نیست. ضمن اینکه انتخابات هیأت بوکس شهرستان‌ها برگزار شده و مجمع انتخاباتی هیأت بوکس استان اصفهان نیز به زودی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: مربی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته عنوان می‌کند که خودم شکایت کردم. پرونده شکایت این مسئله مربوط به حوزه امور حقوقی، مراجع قضایی و انتظامی است تا بررسی‌های لازم صورت گیرد و امیدواریم به نتیجه‌ای برسد که هم خود افراد و هم انگیزه آن‌ها از این اقدام مشخص شود.
محمودی در خصوص امنیت حاکم در ورزشگاه تختی و در سایر اماکن ورزشی و ترس افراد از رفتن به این مکان ها، تصریح کرد: خوشبختانه نیروی انتظامی همیشه در صحنه حاضر و آماده است. شب وقوع حادثه هم نیروی انتظامی بلافاصله در ورزشگاه تختی حاضر شده است اما نمی‌توان به طور قطعی نتیجه گرفت که ورزشگاه تختی ناامن است چون ورزشگاه تختی تاریخ ورزش استان است و سالیان سال است که ورزشکاران مختلفی در این محل فعالیت کرده اند. تا کنون از این دست اتفاقات در این ورزشگاه نیفتاده بود. قصد و نیت ما هم از مشخص شدن هویت این مهاجمان این است که موضوع به صورت کامل مشخص شود. حتی شاید این افراد ناشناس ثبات روانی نداشته اند که دست به این اقدام زدند.
15119/118/10
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews
کد مطلب: 263925
 


 
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها