سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان ذوب‌آهن در گفتگو با ایمنا:

اولین‌بار است بازی دربی والیبال نشسته بانوان برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱
Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان ذوب‌آهن گفت: همیشه در فوتبال بین تیم‌های ذوب آهن و سپاهان رقابت سالمی بوده و امیدواریم با حضور سپاهان در لیگ والیبال نشسته بانوان شاهد رقابت سالم و دیدنی در دور برگشت باشیم.
 
لیلا بریانیان در گفتگو با خبرنگار ایمنا در خصوص شرایط لیگ برتر والیبال نشسته، اظهار داشت: در مسابقات امسال 10 تیم از استان‌های مختلف در قالب 2 گروه با هم به رقابت می‌پردازند که در پایان از هر گروه سه تیم به دور بعدی راه پیدا می‌کند و تیم‌های باقیمانده در قالب یک گروه چهار تیمی و با عنوان لیگ دسته یک به مصاف یکدیگر می‌روند.
وی گفت: ذوب‌آهن که فصل گذشته قهرمان شد در دور رفت مسابقات لیگ امسال با تیم‌های خراسان رضوی، هرمزگان، آذربایجان شرقی و مازندران هم‌گروه بود و موفق شد تمامی بازی‌های خود را پیروز شود و به عنوان صدرنشین گروه خود به دور بعدی راه پیدا کند.
بریانیان ادامه داد: زمان و مکان دور برگشت مسابقات تا الان به طور قطعی مشخص نشده است. باشگاه ذوب آهن درخواست میزبانی را به فدراسیون داده و باید منتظر شد و دید که فدراسیون با درخواست میزبانی اصفهان موافقت می‌کند یا نه. به احتمال زیاد دور برگشت مسابقات ماه آینده برگزار می‌شود.
سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان ذوب‌آهن تصریح کرد: به خاطر شرایط خاص ورزشکاران و مشکلات رفت و برگشت آنان امکان برگزاری مسابقات لیگ با فاصله زمانی طولانی وجود ندارد و هر ساله لیگ برتر والیبال نشسته جانبازان و معلولین طی 2 مرحله سه، چهار روزه به صورت متمرکز برگزار می‌شود.
وی افزود: امسال تغییراتی در ترکیب تیم داشتیم. تعدادی به تیم اضافه شدند و تعدادی از بازیکنان  هم به تیم‌های دیگر رفتند. ترکیب تیم امسال ذوب آهن را سه بازیکن جوان، سه ملی‌پوش و بازیکنان بومی تشکیل می‌دهند. شرایط تیم عالی است و در دور برگشت نیز با همین ترکیب حاضر می‌شویم. امیدوارم امسال بتوانیم دو، سه نفر از بازیکنان‌مان را به اردوی تیم ملی جوانان و بزرگسالان معرفی کنیم.
بریانیان با اشاره به اینکه سپاهان نیز امسال در لیگ برتر والیبال نشسته بانوان تیمداری می‌کند، اظهار کرد: همیشه بین تیم‌های فوتبال ذوب آهن و سپاهان رقابت بوده و امیدواریم رقابت سالمی را در والیبال نشسته بانوان بین 2 تیم ذوب آهن و سپاهان شاهد باشیم و بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم.
سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان ذوب‌آهن تأکید کرد: از مسئولان باشگاه ذوب‌آهن که همیشه از بانوان معلول حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم. خوشبختانه با حمایت‌های باشگاه ذوب‌آهن ما اولین تیمی هستیم که در بخش بانوان در بین باشگاه‌های کشور از روانشناس تخصصی ورزش استفاده می‌کنیم و این موضوع در موفقیت تیم تأثیر زیادی داشته است.
وی اضافه کرد: سطح مسابقات والیبال نشسته بانوان رو به پیشرفت است. با توجه به اینکه بانوان والیبالیست کشورمان قبل از شروع لیگ در مسابقات پارالمپیک ریو 2016 حضور داشتند با کوله‌باری از تجربه در مسابقات لیگ شرکت کردند. همچین حضور ملی‌پوشان در همه تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ امسال باعث شده که سطح بازی‌ها بالا رفته و رقابت سازنده‌ای بین همه تیم‌ها به وجود آید.
15119/118/5
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews
کد مطلب: 263784